250 ml, 500 ml & een navulverpakking
De Handzepen van Marcel’s Green Soap zijn te verkrijgen in 3 verschillende verpakkingen. Een 250 ml zeeppompje, een 500 ml zeeppompje en in 500 ml stazakken die als navulling gebruikt kunnen worden.
SCHONE EN ZACHTE HANDEN, WIE WIL DAT NU NIET
Handzeep Sinaasappel & Jasmijn is gemaakt van plantaardige zepen en verrijkt met essentiële olie van Bergamot en Sinaasappel en een heerlijk Sinaasappel & Bergamot parfum. Met extra glycerine om jouw handen een prettig en zacht gevoel te geven.
SINAASAPPEL & JASMIJN
Jasmijn heeft een mysterieus, bedwelmend parfum, en schijnt ook een sterk afrodisiacum te zijn. Sinaasappel voegt hieraan de broodnodige nuchterheid en frisheid toe.
EEN GELUKKIG MENS
Wie ooit de noodzaak zag om het te onderzoeken weten we niet, maar uit onderzoek blijkt: mensen die regelmatig hun handen wassen zijn gelukkiger. Daar willen wij aan toevoegen: de mensen die zij een hand geven óók.
DUURZAAM
En zoals alle producten van Marcel’s Green Soap bevat deze handzeep geen kleurstoffen, parabenen, fosfaten, chloor, ammonia of zuren. Alle producten van Marcel’s Green Soap zijn minstens 97% biologisch afbreekbaar. Met Biologisch afbreekbaar bedoel wij dat het volledige product binnen 28 dagen afbreekt afgebroken moet zijn in CO2 en water. De producten van Marcel’s Green Soap bevatten o.a. ook zouten. Dit wordt gebruikt voor de pH, voor het oplossen van vuil en ook om het wat dikker te maken. Zouten zijn nooit af te breken in water en CO2, dus daarom die 97%. Het is wel geschikt voor gebruik in een IBA, zoals een septic tank of helofytenfilter.
Verpakking van gerecycled plastic
Op dit moment is er nog ontzettend veel plastic in omloop. Door verpakkingen van 100% gerecycled plastic te gebruiken, helpen wij om deze hoeveelheid terug te dringen. Daarbij zijn veel alternatieven voor plastic verpakkingen minder milieuvriendelijk dan men vaak denkt, zeker als je naar de hele footprint kijkt. Marcel’s Green Soap is het eerste merk in West-Europa met verpakkingen die gemaakt zijn van 100% gerecycled plastic. Vergeet de fles of zak niet bij het plastic afval te gooien als je hem leeg hebt. Of navullen natuurlijk met deze handige navulverpakkingen! Marcel’s Green Soap verkoopt ook shampoo bars, om zo ook de mogelijkheid te geven aan consumenten die geen plastic willen gebruiken.
Let op: de stazakken zijn op dit moment niet te hersluiten!
sharon V. (Eco & Zo) –
Ruikt heerlijk en je krijgt er geen droge handen van.